Kreatywne rozwiązania bez ograniczeń

Dedykowane aplikacje

Twoje potrzeby – nasz cel

Od dłuższego czasu chodzi Ci po głowie pomysł na innowacyjną aplikację? Chcesz zoptymalizować pracę swoich pracowników i podnieść ich efektywność? A może potrzebujesz wsparcia w rozwoju istniejącego produktu?

Sygnisoft to nowoczesny software house, dla którego realizacja ambitnym, nieszablonowych projektów to codzienność a zarazem wielka pasja. Naszymi odbiorcami są średnie i duże przedsiębiorstwa zarówno z Polski,  jak i spoza granic naszego kraju.

Budujemy zintegrowane systemy informatyczne oraz aplikacje mobilne (iOS, Android). Za każdym razem dostarczamy aplikacji dedykowanych, które przynoszą naszym klientom mierzalne korzyści biznesowe. Oferujemy m.in. aplikacje mobilne wspomagające biznes, aplikacje promocyjne, gry, konkursy oraz mobilne strony www.

Gwarantujemy profesjonalizm i sprawność na wszystkich etapach realizacji projektu, od analizy biznesowej przez wdrożenie aż do utrzymania i rozwoju aplikacji.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nasze rozwiązania są praktyczne, wydajne, nowoczesne i przyjazne dla użytkowników. Dbamy o to, by z jednej strony umożliwiały szybkie przetwarzanie informacji, z drugiej, by zapewniały bezpieczeństwa danych klientów.