Zespół Sygnisoft tworzą pasjonaci technologii, ludzie o otwartych umysłach, tworzący nowoczesne rozwiązania, dla których niemożliwe nie istnieje.

9
lat doświadczenia w realizacji projektów
50
profesjonalistów i pasjonatów nowych technologii
32
dedykowane aplikacje dla sektora finansowego

O nas

Na sukces naszych klientów pracują analitycy, architekci, programiści, testerzy, graficy i menedżerowie projektu. Mamy świadomość, że tylko przy pełnym zaangażowaniu na każdym etapie realizacji projektu można stworzyć rozwiązania przyjazne użytkownikowi, łatwe w zarządzaniu, odpowiadające nie tylko dzisiejszym potrzebom, ale dające się w prosty sposób przystosować do zmieniających warunków, nowych potrzeb i wyzwań.
Wśród klientów Sygnisoft znajdują się znane marki m.in. z branży finansowej, FMCG, farmaceutycznej, IT (komputery, akcesoria komputerowe), produkcyjnej. Referencje udostępniamy na życzenie.

nasze usługi

Analiza

Jakie funkcjonalności powinna posiadać aplikacja, osiągnięcie jakiego celu biznesowego powinna wspierać, to pytania jakie zadajemy klientom przed przystąpieniem do realizacji każdego projektu. Po partnersku, z rozbrajającą szczerością rozmawiamy, podpowiadamy i gromadzimy maksymalną ilość informacji. Jakość komunikacji na tym etapie jest kluczowa dla jakości i przydatności aplikacji oraz pełnej satysfakcji klienta.

Programowanie

W naszej pracy stosujemy najnowsze technologie i języki programowania. Lata doświadczeń, otwarte umysły i zacięcie technologiczne pozwalają nam dobierać najbardziej efektywne narzędzia do konkretnego modelu biznesowego. Stworzone przez nas aplikacje służą naszym klientom przez lata, rozwijają się wraz z rozwojem ich potrzeb, biznesu.

Testy

Testowanie aplikacji to kolejny kluczowy etap współpracy z Sygnisoft. Bez eliminacji możliwych błędów, weryfikacji działania poszczególnych funkcjonalności, sprawdzeniu wydajności i bezpieczeństwa aplikacji sukces nie będzie możliwy.

Wdrożenie i integracja

Żadna, choćby najlepsza aplikacja, nie będzie efektywna bez współpracy z innymi systemami działającymi w firmie. Nasze rozwiązania pozbawione są jakichkolwiek ograniczeń, po instalacji aplikacji przeprowadzamy integrację z każdym systemem działających w środowisku klienta. Tylko w ten sposób dedykowane rozwiązanie będzie w efektywny sposób wspierać cele biznesowe.

Do realizacji projektów wykorzystujemy najnowsze
technologie i języki programowania, m.in.:

Sygnisoft SA kreuje nową jakość rozwiązań technologicznych bazując przede wszystkim na synergii między wysokimi kompetencjami developerskimi a wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu aplikacji pod konkretne potrzeby branżowe, uwzględniających specyfikę danej branży oraz obowiązujące przepisy prawa.